Fotoğraf Sokakta, 13.02.2016 yılında Volkan Yetilmezer ve Olcay Kaplan tarafından, eğlence amaçlı kuruldu. Kendi içlerinde başlayan bu eğlence, giderek büyüdü ve bugünkü halini alarak binlerce kişiye ulaştı.

 

Temmuz 2020'de, Fotoğraf Sokakta organizasyonu isim değiştirerek Volkan Yetilmezer ismi ile yoluna devam etti.

 

Volkan Yetilmezer şu an; markalara video içerikleri üretmekte ve son kullanıcılara eğitim, etkinlik ve inceleme videoları hazırlamaktadır. Bunun yanında İstanbul içi ücretsiz fotoğraf ve eğitim gezileri düzenlemektedir.

 

Volkan Yetilmezer, Haziran 2017 itibari ile Fotoğraf Dergisi'nde video hakkında yazı dizisi hazırlamaya başlayarak yazarlığa adım atmıştır.

 

2016 - 2019 yılları arasında, dünyanın en büyük fotoğraf/video ekipmanı markalarından biri olan Canon için içerik oluşturmaya başladı. Görsel akademi videoları, proje bazlı videolar ve bazı içerik videoları Volkan Yetilmezer tarafından hazırlandı.

 

2017 Aralık ayı itibari ile, dünyanın en iyi gimbal markası olan Zhiyun için, marka elçisi görevini üstlendi.

 

2018 - 2020 yılları arasında, Aputure markası için global marka elçisi görevini üstlendi.

 

2018 Mart ayı itibari ile, dünyanın en çok bilinen fotoğraf/video ekipmanları markası Manfrotto için, Türkiye marka elçisi görevini üstlendi.

 

2018 Nisan ayı itibari ile, dünyanın en büyük monitör ve projeksiyon markalarından biri olan ViewSonic markası için Color Pro Partner görevini üstlendi.

 

2018 Nisan ayı itibari ile, dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden MSI ile, Türkiye operasyonuyla birlikte fotoğraf ve video  konularında ortak çalışmalara başladı.

 

2018 Ekim ayı itibari ile, dünyanın en büyük depolama birimi üreticilerinden Western Digital, SanDisk ve G-Technology için, Türkiye marka elçisi görevini üstlendi.

 

2020 Şubat ayı itibari ile, 28 yıldır sektörde olan Nanlite (Nanguang) için, Türkiye marka elçisi görevini üstlendi.

 

 

2020 Mart ayı itibari ile, dünyada en çok bilinen kablosuz görüntü aktarımı sistemleri üreticisi Hollyland (Moma) için, Türkiye marka elçisi görevini üstlendi.

 

Ayrıca dünya çapında pek çok firmanın Türkiye veya yurtdışı merkezleri ile direkt olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Fotoğraf Sokakta was founded on 13.02.2016 by Volkan Yetilmezer and Olcay Kaplan for fun purposes. This fun, which started in himself, has grown steadily and reached today thousands of people.

 

In July 2020, the organization continued on his way under the name of Volkan Yetilmezer by changing the organization name on Fotoğraf Sokakta.

 

Volkan Yetilmezer is currently; produces video content for brands and prepares training, event and review videos for end users. In addition, he organizes free photography and educational trips in Istanbul.

 

As of June 2017, Volkan Yetilmezer started writing articles about the video in Fotoğraf Dergisi and started writing.

 

Between 2016 and 2019, he started creating content for Canon, one of the world's biggest photo / video equipment brands. Volkan Yetilmezer has created visual academy videos, project-based videos and some content videos.

 

 

As of December 2017, he became the brand ambassador for Zhiyun, the world's best gimbal brand.

 

Between 2018 and 2020, he was the global brand ambassador for the Aputure brand.

 

As of March 2018, he became the brand ambassador of Turkey for Manfrotto, the world's best known photography/video equipment brand.

 

As of April 2018, he became the Color Pro Partner for ViewSonic brand, one of the world's biggest monitor and projection brands.

 

 

As of April 2018, with the world's largest computer manufacturer MSI, he began to collaborate in the photo and video, with operations in Turkey.

 

 

As of October 2018, he became the brand ambassador for the world's largest manufacturer of storage brands Western Digital, SanDisk and G-Technology.

 

As of February 2020, he became the Turkey brand ambassador for Nanlite (nanguang), which has been in the sector for 28 years.

 

Since March 2020, he became the Turkey brand ambassador, for most well known manufacturer of wireless image transfer systems in the world, Hollyland (Moma).

 

In addition, he continues to work with directly to some brands HQ around the world or Turkey offices.

 

Marka Elçisi /  Brand Ambassador

Dergi Editörlüğü / Magazine Editor

Partnerler / Partners

Sponsorlar ve Diğer Markalar/ Sponsors and Other Brands